Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Ropuchy

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Działka komercyjna Ropuchy

Ropuchy,pomorskie

153 600 zł1 200 m² 128 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Przedstawiam Państwu nieruchomość gruntową znajdującą się blisko A1. Ropuchy to wieś kociewska w Polsce.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie z ogródkiem Borkowo

Borkowo(Ropuchy + 10 km)

165 000 zł56,40 m² 2 925,53 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty nieruchomości: - metraż; - ogródek; - garaż. Lokalizacja: borkowo to wieś kociewska położona.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Morzeszczyn

Morzeszczyn(Ropuchy + 11 km)

64 000 zł1 008 m² 63,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro akm nieruchomości posiada w swojej ofercie działkę budowlaną o powierzchni 1008 m2, która położona jest w miejscowości Morzeszczyn w Gminie Morzeszczyn. Działka objęta jest.

Szczegóły ogłoszenia

35 000 000 zł252 973 m² 138,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Lokalizacja: teren znajduje się na Pomorzu. Bezpośrednio przy obwodnicy miasta Pelplin z bardzo dobrym połączeniem komunikacyjnym; 5 km od zjazdu z autostrady A1 (pelplin) i jest.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Wczasowa

Borzechowo(Ropuchy + 20 km)

2 499 000 zł500 m² 4 998 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Na sprzedaż nieruchomość w miejscowości Borzechowo w której zamieszkasz z historią! Jest to wyjątkowa nieruchomość o niepowtarzalnym ,bardzo przyjemnym klimacie. Ofertę stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Dąbrówka

Dąbrówka(Ropuchy + 9 km)

199 000 zł2 141 m² 92,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt zaprezentować Państwu na sprzedaż działkę w miejscowości Dąbrówka. Teren blisko lasu, cisza i chyba najładniejsza topografia okolicy. Dla.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Skarszewy

Skarszewy(Ropuchy + 21 km)

649 000 zł70,98 m² 9 143,42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szanowni Państwo, oferujemy na sprzedaż nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie na Osiedlu Nad Wietcisą w Skarszewach! Lokal mieszkalny usytuowany jest na drugim piętrze o powierzchni 70,98m2.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Ropuchy

Ropuchy,pomorskie

160 000 zł1 200 m² 133,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane o powierzchni ok. 1200 m w malowniczej lokalizacji. Główne atuty działki: powierzchnia: ok. 1200 m Typ działki: budowlana Dostępne media: woda, prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Ropuchy

Ropuchy,pomorskie

160 000 zł1 504 m² 106,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam dzialke w miejscowosci Ropuchy, gmina Pelplin, powiat tczewski wojewodztwo pomorskie. Dzialka ladnie polozona, dojazd do dzialki droga asfaltowa. W poblizu autostrada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa ogrodzona Ropuchy

Ropuchy,pomorskie

7 700 000 zł158 082 m² 48,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działki przy węźle autostrady A1 pod inwestycje Działki inwestycyjne przy węźle autostrady A1, zjazd Pelplin o łącznej powierzchni 15,8082 ha, położone po obu stronach autostrady. Idealne.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij